Anasayfa ATİKER ATİKER LPG Fiyatları, Sorunları Analiz Atiker LPG Sıralı Sistem Fiyatları, Sorunları
LPG Dönüşüm Sistemleri

Ücretsiz Tüvtürk Araç Muayene Randevu Alma Araç Muayene Randevu için linki tıklayınız.

Resimli anlatım ile aşama aşama tüvtürk istasyonlarından aracınız için araç muayene randevusu  nasıl alınır?

Atiker LPG Sıralı Sistem Fiyatları, Sorunları

atiker-lpg-sirali-sistemATİKER Sıralı Otogaz Dönüşüm Sistemleri

LPG Fiyatları, Sorunları 3000 kişilik Analiz Sonuçları

            LPG Markaları Analizi 3000 kişilik bir katılım seviyesine ulaşmıştır. Analiz Sonuçları ATİKER Sıralı Otogaz Dönüşüm Sistemleri markası bazında aşağıdaki grafiksel sunumlarla irdelenmektedir. Aşağıdaki analizi inceledikten sonra Güncel 2013 Atiker Lpg Dönüşüm Fiyatları için tıklayınız. 

          Toplam katılımın 3000 seviyesine ulaşmış olması ile 2000 kişilik sonuçlara göre güvenilirlik düzeyi artmış ve daha detaylı analiz çalışmalarına imkan sağlamıştır.

ATİKER LPG FİYATLARI ( SIRALI SİSTEM )

atiker-sirali-sistem-lpg-donusum-fiyatlari

Analiz dahilinde Atiker Sıralı LPG Dönüşüm Sistemlerine sahip araçlar içindeki tespit edilmiş 2011 - 2012 LPG Atiker fiyatları en fazla 1.000 TL olmuştur. Bunun  Yüzdesi % 59'dur. Grafikte görüldüğü üzere 900 TL % 14 gibi önemli bir yüzdeye sahiptir ve gerekli araştırma ve pazarlık yapıldığında 900 TL 'ye atiker lpg dönşümün yaptırılabileceği anlaşılmaktadır. Bunun yanında 1100 TL'de % 9 gibi önemli bir orana sahip olmuştur.

<< Başa Dön >>

 

  LPG ATİKER SORUNLARI

  atiker-lpg-sirali-sorunlari

             Analiz dahilindeki Atiker Sıralı LPG Dönüşüm Sistemlerine sahip araçlar içindeki tespit edilmiş en yüksek yüzdeye sahip sorun LPG tüketiminin beklenilenden yüksek olması problemi olmuş ve söz konusu sorunun Yüzdesi % 28 olmuştur. Bunu sırasıyla LPG de aracın çekişten düşmesi % 23 ve LPG şamandıra ve ışıklı gösterge ayarı problemi % 21 sorunları izlemiştir. 2000 kişilik analiz sonuçlarına göre sorun çıkma yüzdelerinde düşme görülmektedir. Bunu Atikerin son versiyon uygulamalarının sorunları azaltmada başarılı olduğuna da bağlayabiliriz. Diğer Atiker lpg sorunları yüzdeleri grafikten takip edilebilir.

  << Başa Dön >>

    

   ATİKER LPG NOT ( SIRALI SİSTEM )

   atiker-sirali-otogaz-sistemleri-lpg-donusum-memnuniyeti        10 üzerinden verilen notları Atiker Sıralı Otogaz Sistemleri LPG Dönüşüm Memnuniyeti göstergesi olarak değerlendirildiğinde % 22 ile en fazla "8" verildiği gözlemlenmektedir.  8 notu analizde " İyi - Önemli Sorunum Yok - Tavsiye Ederim" anlamını taşımaktadır. 2000 kişilik analize göre 8 notunda %3 lük bir düşüş olsada genel olarak yüzdelerin korunduğu söylenebilir.

   << Başa Dön >> 

     

     

    Tüm Araçlardaki

    ATİKER Sıralı Sistem LPG Seçmiş Olanların Yüzdesi

    atiker-lpg-fiyatlari

                Analiz dahilindeki Sıralı LPG Dönüşüm Sistemlerine sahip tüm araçlar içindeki Atiker LPG Sıralı Dönüşüm Sistemlerini tercih etmiş olanların Yüzdesi % 29 olmuştur. Bu yüzde ile sıralı lpg dönüşüm markaları içinde en fazla tercih edilen marka olmaya devam ettiği görülmektedir.

     

    Renault Marka Araçlardaki

    ATİKER Sıralı Sistem LPG Seçmiş Olanların Yüzdesi

    atiker-lpg-fiyatlari-renault

                Analiz dahilindeki Sıralı LPG Dönüşüm Sistemlerine sahip Renault marka araçlar içindeki  Atiker LPG Sıralı Dönüşüm Sistemlerini tercih etmiş olanların Yüzdesi % 35 olmuştur.Genel atiker tercih yüzdesine göre ve 2000 kişilik analiz sonuçlarına göre renault sahipleri atikeri daha fazla tercih etmişlerdir. 

    Renault Marka araçlarda Atiker Sıralı Otogaz Dönüşüm Sistemleri Detay Analiz için linki tıklayınız.

     

    Fiat - Tofaş Marka Araçlardaki

    ATİKER Sıralı Sistem LPG Seçmiş Olanların Yüzdesi

    atiker-lpg-fiyatlari-tofas-fiat

                Analiz dahilindeki Sıralı LPG Dönüşüm Sistemlerine sahip Tofaş - Fiat marka araçlar içindeki  AtikerLPG Sıralı Dönüşüm Sistemlerini tercih etmiş olanların Yüzdesi % 39 olmuştur. Bu oran üçte birinden daha fazladır. Tofaş - Fiat Marka araçlarda Atiker Sıralı Otogaz Dönüşüm Sistemleri Detay Analiz için linki tıklayınız.

     

    Opel Marka Araçlardaki

    ATİKER Sıralı Sistem LPG Seçmiş Olanların Yüzdesi

    atiker-lpg-fiyatlari-opel

                Analiz dahilindeki Sıralı LPG Dönüşüm Sistemlerine sahip Opel marka araçlar içindeki Atiker LPG Sıralı Dönüşüm Sistemlerini tercih etmiş olanların Yüzdesi % 28 olmuştur. Bir önceki yayınlanan analize göre %3 lük bir düşüş görülmektedir.  Opel Marka araçlarda Atiker Sıralı Otogaz Dönüşüm Sistemleri Detay Analiz için linki tıklayınız.

     

    Ford Marka Araçlardaki

    ATİKER Sıralı Sistem LPG Seçmiş Olanların Yüzdesi

    atiker-lpg-fiyatlari-ford

                Analiz dahilindeki Sıralı LPG Dönüşüm Sistemlerine sahip Ford marka araçlar içindeki Atiker LPG Sıralı Dönüşüm Sistemlerini tercih etmiş olanların Yüzdesi % 28 olmuştur. Bir önceki analize göre %2 lik bir artış görülmektedir. Ford Marka araçlarda Atiker Sıralı Otogaz Dönüşüm Sistemleri Detay Analiz için linki tıklayınız.

     

    Hyundai Marka Araçlardaki

    ATİKER Sıralı Sistem LPG Seçmiş Olanların Yüzdesi

    atiker-lpg-fiyatlari-hyundai

                Analiz dahilindeki Sıralı LPG Dönüşüm Sistemlerine sahip Hyundai marka araçlar içindeki Atiker LPG Sıralı Dönüşüm Sistemlerini tercih etmiş olanların Yüzdesi % 33 olmuştur. 2000 kişilik analizdeki yüzdesini aynen korumuştur. Hyundai Marka araçlarda Atiker Sıralı Otogaz Dönüşüm Sistemleri Detay Analiz için linki tıklayınız.

     

    Toyota Marka Araçlardaki

    ATİKER Sıralı Sistem LPG Seçmiş Olanların Yüzdesi

    atiker-lpg-fiyatlari-toyota

                Analiz dahilindeki Sıralı LPG Dönüşüm Sistemlerine sahip Toyota marka araçlar içindeki Atiker LPG Sıralı Dönüşüm Sistemlerini tercih etmiş olanların Yüzdesi % 29 olmuştur. %4 gibi ciddi bir düşüş görülmektedir. Toyota Marka araçlarda Atiker Sıralı Otogaz Dönüşüm Sistemleri Detay Analiz için linki tıklayınız.

     

    Volkswagen Marka Araçlardaki

    ATİKER Sıralı Sistem LPG Seçmiş Olanların Yüzdesi

    atiker-lpg-fiyatlari-ww

                Analiz dahilindeki Sıralı LPG Dönüşüm Sistemlerine sahip Volkswagen marka araçlar içindeki Atiker LPG Sıralı Dönüşüm Sistemlerini tercih etmiş olanların Yüzdesi % 23 olmuştur. VW de atiker için tercih yüzdesi düşen markalardan olmuştur. Volkswagen Marka araçlarda Atiker Sıralı Otogaz Dönüşüm Sistemleri Detay Analiz için linki tıklayınız.

     

    Honda Marka Araçlardaki

    ATİKER Sıralı Sistem LPG Seçmiş Olanların Yüzdesi

    atiker-lpg-fiyatlari-honda

                Analiz dahilindeki Sıralı LPG Dönüşüm Sistemlerine sahip Honda marka araçlar içindeki Atiker LPG Sıralı Dönüşüm Sistemlerini tercih etmiş olanların Yüzdesi % 18 olmuştur. Honda Marka araçlarda Atiker Sıralı Otogaz Dönüşüm Sistemleri Detay Analiz için linki tıklayınız.

              Atiker Sıralı LPG Sistemlerine sahip bir aracınız var ve henüz analize katılmadı iseniz aşağıdaki linki tıklayarak analize katılmanızı tavsiye ederiz.

       Atiker Sıralı Sistem LPG Dönüşüm Analiz Sonuçlarının ham verileri arac.muayenesi.com sitesinden alınmıştır.

    << Başa Dön >>

    Son Güncelleme (Cuma, 04 Ocak 2013 13:51)

     

    Son Yorumlar
    • arkadaşlar bende s60 vardı prıns memnundum,onu sattım tekrar s60t5 ald... Devamı...
    • ARKADAŞLAR YENİ MEGAN2 SEDAN ALDIM TARTARİNİ GAZ TAKILI ŞU AN 50 KURUŞ... Devamı...
    • slm arkadaşlar bende 2012 chevrolet cruze var hangi marka sıralı otoga... Devamı...
    • selam arkadaşlar ben 08/11/2013 tarıhınde aracım 87 bindeyken lpg takt... Devamı...
    • merhaba arkadaslar benım arabm renult 19 europa sıralı sıstem var .ati... Devamı...
    • selam arkadaslar aracımda lavato marka sıralı sıstem otogaz takılı ve ... Devamı...
    • gazi de hala sızdırmazlık veriliyor mu? gölbaşı kapanmış sanırım Devamı...
    • çözüm basit yeni bir sistem çıktı akıllı gaz ayarı güncellem diye kıs... Devamı...