LPG Dönüşüm Sistemleri

Ücretsiz Tüvtürk Araç Muayene Randevu Alma Araç Muayene Randevu için linki tıklayınız.

Resimli anlatım ile aşama aşama tüvtürk istasyonlarından aracınız için araç muayene randevusu  nasıl alınır?

Lpg Randevu

Gaz Sızdırmazlık Raporu Randevusu Alma

Yoğun talep sonrasında MMO Lpg Gaz Sızdırmazlık Raporu Randevu Sistemine geçmiş bulunmaktadır. Burada Lpg Randevu ( Gaz Sızdırmazlık Randevusu) alma işleminin nasıl yapıldığı detaylı resimlerle anlatılmaktadır. Anlatıma geçmeden önce şu hususları hatırlatmakta fayda bulunmaktadır.

- Randevu Aldığınız saatten 15 dakika önce randevu alınan Lpg Sızdırmazlık İstasyonunda hazır bulunulması gerekmektedir.

- Herhangi bir nedenle randevunuzu iptal ettirmeniz gerekliyse 2 saat öncesinde ilgili istasyonu telefonla arayarak randevunuzu iptal ettirmeniz gerekmektedir. İptal ettirdiğinizi bildirmeden 2 kez randevunuza gitmez iseniz cezalı duruma düşersiniz. Cezalı duruma düşen araçlar 60 gün boyunca randevu sisteminden yararlanamayacaklardır. (Dikkat Bazı Lpg Sızdırmazlık İstasyonları Sadece Randevu ile çalışmaktadır.)

MMO Lpg Gaz Sızdırmazlık Raporu Alma Linki

Link tıklandığında karşımıza aşağıdaki gibi ekran gelmektedir.

mmo-gaz-sizdirmazlik-randevu

Yukarıdaki ekranda Başla butonuna basılarak 5 adımda randevu alma işlemine başlanır ve aşağıdaki gibi bir ekran gelir.

1. Aşama olarak il seçimi (Adana, Ankara, Antalya, Bolu, Diyarbakır, Düzce, Eskişehir, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Niğde, Osmaniye, Sakarya, Trabzon ve Zonguldak ) yapılır. İl seçimi sonrası İleri butonu tıklanır.

lpg-gaz-sizdirmazlik-randevu-istanbul

2. Aşama seçilen ildeki İstasyon seçimi sonrası ileri butonuna basılır.

gaz-sizdirmazlik-randevu-alma

3. Aşama Tarih ve Saat seçimi aşağıdaki ekranda örneği gösterildiği şekilde size uygun olan tarih ve saati seçebilirsiniz. x işaretli olanlar randevu için müsait olmayan saatleri göstermektedir. İşaretleme sonrası İleri butonu tıklanır.

sizdirmazlik-raporu-randevusu

4. Aşama Bilgi Girişi aşaması olup, Aracın Ruhsat Sahibinin Adı Soyadı, e-posta adresi, Cep Telefonu Nosu, Aracın Plakası, Aracın Markası ve görülen Güvenlik Kodu girilir.* İşaretli alanlar zorunlu alanlar olup doldurulması zaruridir. Cep telefonu numarasının doğru yazılması önemlidir çünkü bir sonraki aşamada burada belirtilen cep telefonu numarasına gönderilen onay kodu girilmesi gerekecektir.

lpg-sizdirmazlik-randevu

5. Aşama Onay aşamasıdır. Cep telefonunuza gelmiş bulunan onay kodu girilerek Onayla butonuna basılır.

mmo-sizdirmazlik-randevu-sistemi

Bütün aşamaların başarı ile tamamlanması ile Lpg Randevu (Gaz Sızdırmazlık Raporu Randevusu) Alma işlemi bitirilmiş olur.

Yukarıdaki anlatım MMO sitesi üzerinden randevu alacak lpg dönüşümlü araç sahiplerine destek amaçlı hazırlanmıştır. Sızdırmazlık Randevu sisteminin yeni olduğu dikkate alınarak yaşanabilecek aksilikler konusunda araç sahiplerinin anlayışlı olmalarını tavsiye etmekteyiz.

Lpgli araç sahiplerinin uzun zamandan beri talebi olan randevulu gaz sızdırmazlık alma hususunda yaptığı çalışmadan dolayı MMO'yu tebrik eder, 04.01.2013 tarihi itibariyle Adana, Ankara, Antalya, Bolu, Diyarbakır, Düzce, Eskişehir, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Niğde, Osmaniye, Sakarya, Trabzon ve Zonguldak da bulunan randevu sisteminnin en kısa sürede diğer illerde de yürürlüğe girmesini temenni ederiz.

Gaz Sızdırmazlık Raporu Nereden Alınır ? (Adres, telefon, çalışma saatleri vb...) bilgilere ulaşmak için linki tıklayınız.

Lpg Randevu Kontrol Nasıl Yapılır için linki tıklayınız.

Son Güncelleme (Cuma, 04 Ocak 2013 14:13)

 

Son Yorumlar
  • arkadaşlar bende s60 vardı prıns memnundum,onu sattım tekrar s60t5 ald... Devamı...
  • ARKADAŞLAR YENİ MEGAN2 SEDAN ALDIM TARTARİNİ GAZ TAKILI ŞU AN 50 KURUŞ... Devamı...
  • slm arkadaşlar bende 2012 chevrolet cruze var hangi marka sıralı otoga... Devamı...
  • selam arkadaşlar ben 08/11/2013 tarıhınde aracım 87 bindeyken lpg takt... Devamı...
  • merhaba arkadaslar benım arabm renult 19 europa sıralı sıstem var .ati... Devamı...
  • selam arkadaslar aracımda lavato marka sıralı sıstem otogaz takılı ve ... Devamı...
  • gazi de hala sızdırmazlık veriliyor mu? gölbaşı kapanmış sanırım Devamı...
  • çözüm basit yeni bir sistem çıktı akıllı gaz ayarı güncellem diye kıs... Devamı...